יפית פרנקו

שלום שושנה יקרה!! אין לך מושג כמה נהניתי לקרוא את הספרים וקראתי אותם יותר בפעם אחת (את כולם) התרגשתי ובכיתי ונהניתי ללמוד הרבה מאוד דברים שלהפתעתי לא ידעתי וקראתי את זה בצורה הכי כייפית שיש… הבנתי שהספר הבא הוא מלכים ולא הפסקתי לחפש אותו ברשת נו.. מתי הוא כבר יצא?… הוא פשוט כתב את זה בצורה יוצאת מן הכלל אין דברים כאלה…
 אני ממליצה על הספרים האלה לכל מי שאני מכירה…בקיצור פשוט אליפות!!! כמובן שכבר עכשיו אני מזמינה לי את הספר החדש!! ממש מתרגשת לקרוא אותו. תבורכו ותצליחו ויישר כוח ענק ❤️
עדכון מיום 7-10-2020:
 היי שושנה, קיבלתי את הספר וסיימתי אותו בשלשה ימים עם עצירות בשביל שלא יגמר מהר….. חחחחח
 לא מצליחה להביע במילים כמה נהניתי מהספרים שלכם…

ענת מרחובות

נהניתי מאד מקריאת הספר על דוד המלך. מאד מעשיר, ומפשט את המקרא ומאד סוחף. ממליצה בחום! בהצלחה רבה!!

עמיחי ללוש

החוויה שלי עם הספר דוד המלך של הסופר איל כהן פתחה בפניי אפיק קריאה חדש שלא הכרתי לפני כן.
במהלך חיי תמיד אהבתי לקרוא ספרי מתח של סופרים מכל העולם. עם זאת תמיד ניסיתי לקרוא ספרים שמספרים את תורת עם ישראל ואת האמת לא הצלחתי לסיים אותם מהסיבה שפחות התחברתי לסגנון הכתיבה. עם הזמן כבר קיבלתי את העובדה שלא אמצא ספר שמספר על דמויות מהתורה כזה שירתק אותי ושלא אצליח לעזוב אותו אפילו בלילות.
בעקבות המלצה של חבר טוב שהמליץ לי על הספר שמספר על דוד המלך שנכתב בצורה פשוטה, עניינית ומבחינתי הכי חשוב שפה עכשווית שאני אצליח להבין כל מהלך וכל אירוע. קניתי את הספר וקראתי. ספר מעניין, סוחף וקולח. ממש מכניס אותי לעולם של דוד המלך. מסקרן במיוחד לאור העובדה שהספר מבוסס על סיפור וזה שלנו על אחד הדמויות המרתקות בתולדות העם היהודי.
מי ידע ומי הכיר את הסבל והביזיונות של דוד המלך? לי פשוט לא היה מושג.
אני יכול להגיד עם יד על הלב שהיום יש לי כבר קצת מושג
כי מרוב אהבתי לספר כבר קראתי אותו שלוש פעמים!
בקיצור אסכם זאת כך: במידה ומישהו ישאל אותי על איזה ספר אני ממליץ אענה לו במהירות ידידי היקר, קראתי עשרות ספרים בחיי לך מהר לרכוש את הספר על דוד המלך! 

דוד גוטמן

קראתי את הספר "אהבת המלך דוד". גדלתי בבית דתי, למדתי את סיפור דוד המלך בכל-כך הרבה אופנים שונים. חשבתי שאני מכיר את הסיפור אבל אף פעם לא הבנתי את הפרטים. אחרי שקראתי את הספר, כל ההבנה שלי השתנתה מקצה לקצה. הספר שופך אור, כתוב בצורה בהירה וזורמת ונאמן למקור בקנאות. לי זו הפעם הראשונה שהתרגשתי מסיפורי התנ"ך.

תמרה אשד

את הסדרה הזו כתב איל כהן חבר שלנו ואני כבר קראתי את הספר על דוד המלך, שהוא אחד הספרים הכי מדהימים שנכתבו ב- 100 שנים האחרונות!
אני ממליצה מכל הלב, הוא פשוט כותב מדהים וזה משנה באופן יסודי את היחס לדמויות ההוד מהתנ"ך ופשוט גורם להכיר אותן לעומק ולהתאהב בהם….
וגם להבין את כל מה שהתרחש בצורה הכי מרתקת שאפשר!!

ספיר גחם

קראתי את הספר המלך דוד ולמרות שלמדתי בבית ספר דתי, מצאתי שאיני יודעת את כל הסיפור לאשורו. הספר עשה לי סדר בסיפורים הרבים שלמדתי ושזר אותם כסיפור אחד, מותח, מרגש ומעורר את הלב. תודה! בשמחה ארכוש את שאר הסדרה.

גדי דדון

הסיפור התנ"כי מלא המסתורין והעלילה סיפורו של הקב"ה עם ישראל והתורה הקדושה נכתב בידי אומן, בדיוק ובנאמנות למקורות, בכתיבה בהירה וקולחת. מלאכת מחשבת המתחשבת בכל אחד מאיתנו.
בשבת אחת תמימה קראתי את "המלך דוד" קריאתו העשירה אותי במושגים חדשים ואת שלד הסיפור על כל פרטיו ולא עוד פאזל מדרשי מפוזר.
חבריי הלא דתיים שבדרך כלל אין נפשם חושקת בספרים תנ"כיים, קראו את הספר בשקיקה כשהם מנופפים בידיעותיהם הרבות אחרי שקראו את הספר.
ספר "דור המדבר" לקח אותי לטיול מרתק על סט צילומים של הפקה הוליוודית המפיקה סרט מופלא. חוויה מדהימה ומרתקת ועל אף ידיעותיי הבסיסיות הופתעתי לקרוא יריעות שלימות של פרטים שלא הכרתי.
כתוב בצורה פתוחה, אמיתית, פשוטה ובלתי מסתייגת.  יישר כח!

איתי סבן

הרב איל תודה על הספר הנפלא שכתבת, ברור שאמליץ עליו לכולם. קראתי את הספר בשקיקה. הספר מעורר חשיבה ורגשות ופשוט אי אפשר להפסיק לקרוא אותו. באמת אחד הספרים היפים שקראתי ולמדתי ממנו המון. אפשר להרגיש את הרגישות של הסופר וממש "להיכנס" לתוך עולמו של דוד המלך. קראתי, התרגשתי, כתוב יפה, מרתק ומרגש כאחד.